Okna Goldi Drewniane


Okna drewniane oraz Drzwi są dostępne w standardowym białym i sandałowym drewnie. Jeśli lubisz bardziej żywe kolory, nie szukaj dalej, mamy własną niestandardową linię do malowania, która oferuje niemal nieograniczoną gamę kolorów. Nasze okna wykonane są z winylu bezobsługowego i posiadają dożywotnią gwarancję. Wszystkie są wyposażone w gaz Low E i Argon, który zapewni Ci chłód latem i pomoże obniżyć koszty ogrzewania w zimie.

Okna wykuszowe i dziobowe to zestaw okien, które są połączone w łuk. Okna wykuszowe są w standardowych konfiguracjach 30 lub 45 stopni; okna łukowe występują w standardowych konfiguracjach 10, 20 lub 30 stopni. Okna wykuszowe i dziobowe pozwalają na piękne miejsce przy oknie. Szkło z argonem o niskoemisyjnym standardzie.


okna plastikowe


Funkcje okna drewnianego
Zaletą okien typu drewno jest to, że pomieszczenie wydaje się znacznie większe, niż jest w rzeczywistości, ponieważ wystają na zewnątrz i przynoszą dużo naturalnego światła poprzez wysoki procent powierzchni szkła, które zawierają.
Mogą również zapewnić zwiększoną powierzchnię mieszkalną i dodać architektoniczny i estetyczny wygląd do pokoju.
Właściwa instalacja okien typu drewno jest kluczowa. Niewłaściwie obsługiwane i rozbite zatoki i łuki mogą zwisać i przeciekać, powodując problemy z wodą i pleśnią. Ponadto, jeżeli głowa i siedzenie nie są wystarczająco izolowane, te okna mogą być prawdziwym zimnym miejscem w pomieszczeniu.
Wszelkie opcje dostępne w każdym z naszych standardowych stylów okien mogą być stosowane do okien typu drewno, takich jak pomalowane powierzchnie zewnętrzne i elementy ze szkła dekoracyjnego.